Zmijozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zmijozel Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ze by taky ?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Andrex

Andrex


Poèet pøíspìvkù : 134
Age : 35
Location : Svitavy
Registration date : 04. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 6:17 pm

elmoreden uz je nuda , hraju tu 7-8 mesicu a fakt uz newim. Pvp a Pk pohoda ale kdyz neni co killovat zadne enemy , asi se vratim na 1 mesic ci dele to uvidim ke stare hre RS Smile, stravil sem na tom 4 roky Wink takze jeste newim uvidime .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 6:29 pm

Andrex napsal:
elmoreden uz je nuda , hraju tu 7-8 mesicu a fakt uz newim. Pvp a Pk pohoda ale kdyz neni co killovat zadne enemy , asi se vratim na 1 mesic ci dele to uvidim ke stare hre RS Smile, stravil sem na tom 4 roky Wink takze jeste newim uvidime .

Jestli odejdeš, nathnu ti kaďák a vezmu si na tebe 4 vrstvou šprcku ty mamlasu Smile ty seš zrovna jeden z lidí který tady mám rád a nechcu abys leavnul... ale je to tvoje rozhodnutí... mám tě rád kámo Sad
Návrat nahoru Goto down
ShreW

ShreW


Poèet pøíspìvkù : 69
Age : 34
Registration date : 04. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 6:33 pm

No jasně tk koukám že za chvíly Zz bude v píčí tímto stylem... tam zbydu já,Radisek,Lukas, Stalky a Truhla... Fakt super....Jiriku aty chces taky enemy aby tady byly ve 3 hod odpoledne taky musis pochopit ze to hrajou vetsinou lidi ktery treba chodej do skoly..... No nic neresim.... jo a ete jedna pripominka.. Enhorn se do Zz necpal on ho nekdo vzal do klanu a nikomu nic nepsal at ho nekdo veme.... Jen to vzal a to snad neni nic spatnyho...!!! Tohle me fakt zarazi.... jestli to takhle pujde dal tk Zz koncí a ted se taky zamyslete nad lidma co nechtej zkoncit.... a co by delaly bez Zz..!!Sad NO MRZI ME TO!!
Návrat nahoru Goto down
ShreW

ShreW


Poèet pøíspìvkù : 69
Age : 34
Registration date : 04. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 6:36 pm

Dodatek..: Jiriku prirost si mi dost k srdicku... a jestli zkoncis.... tk nwm jak dopadne tvůj harem...!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Ophal




Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 31
Registration date : 04. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 8:30 pm

Andrexi? Zkus si skoncit , naberu smer Svitavy a k tomu PC ze proste nejak dotahnu Surprised Mad Sad
Návrat nahoru Goto down
Andrex

Andrex


Poèet pøíspìvkù : 134
Age : 35
Location : Svitavy
Registration date : 04. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 9:00 pm

holky proste uz me to i tak nebere Smile L2 sem se moc preparil Smile mozna to bude 1 mesic mozna dele , to nikdo newi chcu se vratit ke stare hre IRL kamosi to zase zacaly parit tak uvidim jeste co me tu pordzi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 10:02 pm

Andrex napsal:
holky proste uz me to i tak nebere Smile L2 sem se moc preparil Smile mozna to bude 1 mesic mozna dele , to nikdo newi chcu se vratit ke stare hre IRL kamosi to zase zacaly parit tak uvidim jeste co me tu pordzi


Já ti ho klidně podržim Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
rexigen




Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 34
Registration date : 06. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 10:27 pm

Radiss11 napsal:
Andrex napsal:
holky proste uz me to i tak nebere Smile L2 sem se moc preparil Smile mozna to bude 1 mesic mozna dele , to nikdo newi chcu se vratit ke stare hre IRL kamosi to zase zacaly parit tak uvidim jeste co me tu pordzi


Já ti ho klidně podržim Smile Smile

a mas pinzetu ?? Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Andrex

Andrex


Poèet pøíspìvkù : 134
Age : 35
Location : Svitavy
Registration date : 04. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 11:04 pm

rexigen napsal:
Radiss11 napsal:
Andrex napsal:
holky proste uz me to i tak nebere Smile L2 sem se moc preparil Smile mozna to bude 1 mesic mozna dele , to nikdo newi chcu se vratit ke stare hre IRL kamosi to zase zacaly parit tak uvidim jeste co me tu pordzi


Já ti ho klidně podržim Smile Smile

a mas pinzetu ?? Smile Smile Smile

nebud trapnej rexi , newim zase se me nechce odchazet od tech par lidicek co tu sou semnou , jeste newim
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyTue Feb 10, 2009 11:21 pm

Andrex napsal:
rexigen napsal:
Radiss11 napsal:
Andrex napsal:
holky proste uz me to i tak nebere Smile L2 sem se moc preparil Smile mozna to bude 1 mesic mozna dele , to nikdo newi chcu se vratit ke stare hre IRL kamosi to zase zacaly parit tak uvidim jeste co me tu pordzi


Já ti ho klidně podržim Smile Smile

a mas pinzetu ?? Smile Smile Smile

nebud trapnej rexi , newim zase se me nechce odchazet od tech par lidicek co tu sou semnou , jeste newim

Jo rexi, to nebylo vtipný, my s andrexem ale víme svoje že? Smile
Návrat nahoru Goto down
rexigen




Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 34
Registration date : 06. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyWed Feb 11, 2009 10:25 am

Very Happy nj je mi to jasny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyWed Feb 11, 2009 4:21 pm

rexigen napsal:
Very Happy nj je mi to jasny


My sme teplý no a cóóó, no a cóóóó, no a cóóóóóóóóo´ Smile Laughing Arrow Neutral silent
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? EmptyWed Feb 11, 2009 6:04 pm

a BAGR Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
Sponsored content





ze by taky ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ze by taky ?   ze by taky ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ze by taky ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zmijozel :: Foto :: Kos-
Přejdi na: