Zmijozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zmijozel Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vyjádření k posledním dnům....

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 4:47 pm

by Radiss11

O tom, co se v posledních dnech stalo v ZZ ví asi každý, včera když sem došel na L2, bylo mi sděleno že jdeme do ally k chuliganům, já jsem byl zásadně proti a ty důvody jsem popsal v jiných topicách, byl sem rozhodnutý kvůli tomu odejít ze ZZ a pokračovat v clanu, kterej si zalozila Lucíšek, ptž aby mě vedl barios, na to sem házel henka ...napětí se stupňovalo a poté, co jsem byl některými nejmenovanými lidmi označen v ally chatu za zrádce, piču a jiné věci, na které sem se samozřejmě bránil taky urážkami, a i když vim, že to tak třeba nemyslela ani 1 strana, ale prostě stalo se, včera to pro mě bylo hodně napjaté a emoce tam sehráli taky svou roli... já jsem ted poslední dobou ve stresu, ptž mě čeká maturita, mám sqělou holku kterou miluju a ona mě taky a chcu se jí taky trochu věnovat a nezanedbávat ju, taky sport atd atd... já se snažim pokaždé když sem přijdu, at je to ze školy, praxe, trenálu nebo venku odvést tady co nejlepší výkon a jak sem se doslech i ´´ bavit lidi tady,, i když to tak třeba nevypadá, tak ale chcu, abysme se tady měli vesměs rádi a nebyli proti sobě... no ale z5 k včerejšku- poté co jsem se jakoby rozhodl, a odsekl sem hrubě Riccienkovi, kterej to se mnou myslel dobře, tak jsem mu napsal a požádal ho o rozmluvu na vt, no byli sme tak hafo dlouho, řekli sme si hodně věcí, o kterých já tady ale povídat nebudu, ale když sem zjistil jak se věci mají a za co mě Riccie považuje a jak to se mnou myslí, tak se prostě nedalo dělat nic jiného než to, že tady s vámi nakonec zůstávám, vrací se se mnou i Lucíšek, ta mě včera hafo podpořila a já jí za to moooocky děkuju, je to moje sluníčko tady a prostě byla mě na blízku když sem potřeboval, dále bych chtěl bráchovi Miromirovi , jestli jde k Bariosovi, ať se mu tam daří, je to jeho rozhodnutí a já ho chápu, a budu rád pokud se vrátí a bude zase s námi v ZZ, dále bych chtěl poděkovat 2 borcům- Nightíkovi a Andrexovi kteří mě berou snad takovýho jakej sem a vim to, že když přindu, tak tady hlásíme super hlášky kterým se tady smějeme jak vocasy.. poslední dík patří Ricciemu, kterej toho pro mě udělal pořádnou kopu a prostě kterej ve mě neztratil důvěru, je to jeden z nej hráčů na elmoredenu a řekl bych že rozhodně nej CL a AL, takže Díky moc Riccie
Dále se omlouvám celému clanu za včerejší ´´ výtržnosti a chuligánství,, ale prostě ta věc mě naštvala, i když mě to ted mrzí, tak jsem to pořád já a budu stejnej- věrnej, snad bavící, ten co vyhlašuje enemy a nebojí se jít do kohokoliv.. díky ZZ vim co je to, když se řekne 2 rodina, ano ste to vy a dík patří všem...

Jako poslední věc vás prosím, abyste každej kdo si tohle přečtete, napsali názor celkově na mě, na mou hru a osobu, chcu prostě vědět jak mě kdo má a nemá rád, takže vám budu vděčnej, nevadí mě když napíšete že su piča, ani že su superman, jestli mě tady chcete nebo ne atd, prostě vezmu to jak to je, tak pls pište díky moc...

To je asi všechno co sem chtěl, snad sem na nic nezapoměl..Mějte se a pište čawky
Návrat nahoru Goto down
ShreW

ShreW


Poèet pøíspìvkù : 69
Age : 34
Registration date : 04. 02. 09

Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 4:55 pm

Radissku jsi strašně mocky super klučina a mam tě hafo ráda a ráda ti pomůžu, máš pravdu že včera to bylo docela dost na emoce,pocity,nervy atd. ae chtěla bych se Vám celému klanu ZZ omluvit... Jinak Radissku postava ve hře: Proste si dobrej... si SPrávnej Zmijozelák.... pokec na VT upa luxusní,ty hlášky... prostě všechno je v pohodě..:)Mám tě fakt ráda... A Radissku pamatuj že já ti se vším pomůžu kdykoli budeš chtít:) není problém..Smile Jinak děkuji c jsi o mě řekl v tvém krásném članu tady na forku,moc se ti to povedlo:) MTMR a drž se....
Návrat nahoru Goto down
kvetak




Poèet pøíspìvkù : 57
Age : 31
Registration date : 06. 02. 09

Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 4:57 pm

ti co z osovnich dovodu odesli ze ZZ klidne naberu ja ale to bude Riccie proti nicmene je velka skoda jak to dopadlo. Radiss tobe preju hodne stesti bylo fajn s tebou hrat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 5:10 pm

ty vis kundo co si myslim takze to nemusim ani psat kdyz tak ti to reknu na skypu bo Vt drz se lamo silent
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 7:06 pm

Tak tyto veci so se tu poeslni dobou deli bylo kvuli me...Jsem hodne slozitej clovek a v poslednich dnech sem nevedel co chci.Po rozhovoru s radissem sem mle v palici jasno.Kdyz jsem nikoho zvas neznal krome andrexe tak sem snimhral na ferovku mistnost na VT a byly sme sehrani.Jak me bylo receno uz takovej nejsme byl sme pro nekoho borec pred 4 mesici ted sem kokutek co si moc mysli ze mam vsechno nej..Tyto slova me moc mrzi proto chci bejt jako driv.Byl sem naladovej na pozitivni stranu pirat Ale samozdrejme ted uz nejsme takovej.Ted jsem takovej jouda proste co nevi co chce a nahodne vyhravam CS samo ze diky vam.Bez vas by to neslo!!Dale o tom radisovi hele Rado ja ti svi rekl vis to sam psat to nebudu po vcerejsim kecani 2hodinovem v kuse sme si oba ztoho neco odnesly.Pak bych se chtel omluvit par lidem a to:Andrex pochybovla jsem je me to lito mozna me posles buh vi kam ale to je jedno.Dalsi v poradi je mira.Miro tobe asi dochazi zaco omluva jsi sice samostatnej clovek,ale uz vis jak se hraje abych byl konkretni tak omlouvam se zato jak te servu jak maleho pudlika.Nervy me hrajou a ty to vzdy odnasis to mi je asi lito.Dale Lucce.Luci ty si bomby fest dobra holka asi sme te sklamal ale jsem takej primitiv ze si moc nikoho nevazi.Dalsi Walovi sice to necte ale proste.Walo sory ty si takej muj dvojnik(Truhlar) omlouvam se zaten kill a mnohe urazky.Pak Carmack & Gladiatoreckovi:Sraly steme jen co to slo rval sem na vas jak na nake usmrkance ale po case clovek zmoudri a zacne si vazit lidi.Mno nakonec Stalky:Tobe sem vlezl do zeli i kdyz oba sme mezi nami natom dost dobre nez na KO flower urco vis co myslim.

Moje Diky:Moje diky patri Clanu bez lidi clan neslape.CL & Al nejsem nejlepsi.To rikate jen abyste me utesily od lidi na serveru slicham nadavky jak do rodiny tak do clanu tak dome osoby.Vubec tudle vec neresim.CL jsem proto ze vyste to chtely a AL aby sme meli ally na crest : ).Clan je dobry diky vam a ne ze ho vede takej otrapa jako jsem ja.Bo stacilo malo nebejt elity nic nejsem nejsem znamej neznam suprove lidi(Tim myslim vas:Clan).

Mno napsal sem to co sem povazoval za dulezite.Abych rekl neco osobe na VT nejsem takej v realu.Na VT jsem nasranej a posledni dobou zamlklej...Na slovo proc neodpovim bo je to vic osobni.Jsem typ cloveka co ma rad humor ale co nesnasim je lhani:( na todle to jsem haklivej a na zradu mozna v clanu.Jsem hodne problemovi se devim ze me dokaze nekdo vystat bo sem provokater v realu a delam si picicandy s kamosema aby byla prnda.Mozna se nekdy otevru tak jako driv ale to zalezi ciste na vas jestli me budete psat nesmysli do PM.

Obhajoba: Todle ej dulezite lebo mam v clanu lidi co me deno dene pisou Pm a ja jim neodepisuji.Moc se omlouvam ale neverim skoro nikomu a nebudu delat prvni posledni.Ovsem neplatito pro partu na VT tem se snazim plne venovat bo je mam rad a nechci je ztratit.Abych dodal tak budu se snazit neignorovat na Pm a budu se snazit vyhovet.

Chuligani chtel sme tam jit abych neztratil Miromira.Bohuzel jsem takej clovek ze mi je to lito jsem cíta hold sem sklamal miromira vicitam si to ale nemuzu se dat natu a na tu stranu.ZZ buduji tento clan uz od Cervence ted muzu rict ze jsem na slusnem vrcholku ale nepujdu k chuliganum abych vse potpil.To bych byl asi uz tuplem nej curak,kterej na necem buduje a pak to takto posle ke dnu.Dalsi duvot je Memory.Memory ty me drzis v clanu sice se spolu nebavime ale proste sama vis sme vtom clanu nejstarsi a musim podekovat ze porad vtom clanu jsi bo do ZZ uz patris si druha maminka : ).Mno konec psani.

Ps:muzete se vyjadrit a jeste jednou je me lito jakej jsem ale pracujese na zmene... Takze se zatim mejte a SEM RAD ZE STE UME V ZZ. OMLOUVAM SE ZA CHYBY
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
carmack

carmack


Poèet pøíspìvkù : 69
Age : 30
Location : Klobouky u Brna
Registration date : 04. 02. 09

Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 9:47 pm

king riccie si proste king a ja si tiho vazim a diks za ten vcerejsek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 9:51 pm

nemam co bych na to rekl Very Happy hezky nazory dik moc riccie kdyz tak poresime jinde kdyz budes chtit je to na tobe.A ty carmaku no raci nic
Návrat nahoru Goto down
carmack

carmack


Poèet pøíspìvkù : 69
Age : 30
Location : Klobouky u Brna
Registration date : 04. 02. 09

Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyThu Feb 12, 2009 11:52 pm

Miro jen napis chci vedet tvuj nazor
Návrat nahoru Goto down
rexigen




Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 34
Registration date : 06. 02. 09

Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... EmptyFri Feb 13, 2009 11:47 am

Radis: vycerpavajci clanek a abych pravdu rekl tak te vubec neznam Very Happy a ve hre sem te ani nevim kdy potkal a mozna sem si te nevsiml kazdopadne o tobe nevim nic Very Happy tazke nazor psat nebudu mozna jen to ze kdys patris mezi ZZ tak nebudes zadnej blbecek Very Happy

Riccie: fakt promin ale ten tvuj clanek sem po radisovo clanku nezvladnul docist Very Happy ale dostal sem se az k tomu ze si naka mocka nebo co a jouda nebo co a s tim nesouhlasim ja na tvym miste bych udelal to sami a mozna i horsi. a porad si CL ZZ neco jako nas Tata Very Happy a my te mame vsichni radi a urcite si nemyslime to co si napsal v prvnim odstavci Smile a to ze ses rozhodl nejit k bariosovy svedci o tom ze nejsi blazen Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyjádření k posledním dnům.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyjádření k posledním dnům....   Vyjádření k posledním dnům.... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vyjádření k posledním dnům....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vyjadreni CL

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zmijozel :: Foto :: Kos-
Přejdi na: