Zmijozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zmijozel Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ZZ death ?

Goto down 
+4
malimica
6memory6
Ophal
Andrex
8 posters
AutorZpráva
Andrex

Andrex


Poèet pøíspìvkù : 134
Age : 35
Location : Svitavy
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyWed Mar 04, 2009 7:16 pm

tak uz newim , v clanu jsme jen ja a lucka a memory, nekdy capik, ophal a mozna jeste par lidi . tak co jak se to udela konec ZZ na Elmoredenu ci jak ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyWed Mar 04, 2009 7:32 pm

Andrex napsal:
tak uz newim , v clanu jsme jen ja a lucka a memory, nekdy capik, ophal a mozna jeste par lidi . tak co jak se to udela konec ZZ na Elmoredenu ci jak ?

Jelikož mě mrdá Grácie a nedaří se mě to zprovoznit, tak zůstávám na elmoredenu, ovšem jak to s nama bude to nvm, ptž být tady jen na CS to se mě nechce....
Návrat nahoru Goto down
Ophal




Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 31
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyWed Mar 04, 2009 8:06 pm

Taky me stve, ze se pulka ZZ odstehovala na gracii. Jeste vic me stve, ze ji nerozchodim, abych vas mohla dokopat zpatky Very Happy. ZZ bude skoda, ale jestli to takhle pujde dal, tk pude k sipku Smile
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyWed Mar 04, 2009 8:30 pm

njn..tiež som si všimla ze Zmijozel upada.....na elmo nastalo veľa zmien...tak sa ani moc nečudujem ze par odchadza na graciu....
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Anonymní
Anonymní




ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyWed Mar 04, 2009 8:38 pm

Ophal napsal:
Taky me stve, ze se pulka ZZ odstehovala na gracii. Jeste vic me stve, ze ji nerozchodim, abych vas mohla dokopat zpatky Very Happy. ZZ bude skoda, ale jestli to takhle pujde dal, tk pude k sipku Smile

Jn mě se taky nechce chodit někam k enemy nebo zůstat sám proti všem, tak se all kurva vratte a vyserte se na tu píčovinu Cool
Návrat nahoru Goto down
malimica




Poèet pøíspìvkù : 8
Registration date : 04. 03. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyWed Mar 04, 2009 9:14 pm

Hmm to je mozne na ed nehraju jen na gracii
Návrat nahoru Goto down
Elron

Elron


Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 34
Location : Nové Zámky
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyWed Mar 04, 2009 11:52 pm

ZZ ma moju plnu podporu, jak som uz nekomu spominal, zostanem tam aj keby som mal byt posledny....momentalne som potreboval trosku zmeny, tak ma moc neukamenujte Very Happy , jak sa ustali situacia s RF tak som spet jak na koni Smile
affraid ---- lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 12:18 am

Já prostě chcu, abysme tady all hráli jako předtim, a ne že tady leadeři clanu nebudou a budou na Gracii a chodit se sem bude jen na blbý CS, já tady chcu být co nejdýl a neodradí mě nějaká píča Mindy s RazerGM, a proto chcu abyste omezili gráciu a byly taky tady na elmu, kde ste mě přesvědčovali at zůstanu, chcu mít jak sme podle mnoha lidí ten nej clan a ally, ale to tady taky hlavní opory tipu Riccie, Alfredsson, Carmack a Amidaru museli být.. já to tady sám s Elronem,Kaposem, Lucíškem a dalšími neutáhnu... dík za strpení a přečtení příspěvku silent
Návrat nahoru Goto down
ShreW

ShreW


Poèet pøíspìvkù : 69
Age : 34
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 12:58 am

můj názor: prestehovat ZZ na gracii nejvetsi blbost. neko to prose na pc nerozjede tkže nepocitejte s stim ze tam pujde cely ZZ . Jo je ta gracie mozna lepsi to neberu ale na elmoredenu uz je par lidi co mam rada jako ze dost a nechci koncit uz jen kuli nim co me hodne pomohly. Jinak ZZ je ted uplne mrtvy online lidi sou Ja,Kapos,Ophal,Memory,Ladsus. dnes tam byl i Radissek a Lukas ae Lukas leavnul tk nwm.

Takže prosím Riccieho a spol. Vrat te se na Elmoreden nebo ZZ umre.. Sice sou na Elmoredenu zmeny i GM novy ae to prece Zmijozeláky nerozhodi ne?Ani zady RedFox...

Nechte si to projít hlavou...
Díky za vyslechnutí
[b]ZZ 4 EVER
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 1:43 pm

pokial riccie clan nezrusi(co sa nestane lebo to nemoze) pochybujem ze by sa clan rozpadol uplne.
Neviem kto presne odisiel na graciu, ale treba uznať, že ak sa neda clan znova do kopy, dobrý hráči prejdu k enemakom, pretože nik nechce ostat sam v clane.
Ja sama som v poslednej dobe viac na DE mam na to svoje dôvody....
Viem ze jeden z dovodov prečo ste na gracii je mindy, človek s ktorým sme v minulosti tiahli. Ako si tak všimam aj miromir a stalky je enemy (každy dobre vie že miro je pravý zmijozelak.Ked skoro každý zdrhal ku genitals ostal a bojoval a na to sa nezabuda.Stalky bol zas castejsie enemak tak to sa neudujem)...teraz uz len čakam kto bude další.
Riccie na prvom mieste by mal byt elmoreden, dostal si tam na starost clan, si naše CL, naš VODCA.
Clan potrebuje teba i dobrych hracov, ktory nezradzaju na ELMOREDENE nie tak ako teraz, že je polka na gracii a polka na elmoredene.
!!!!!!!!!!!NEDOVOLTE ABY ZMIJOZEL UPADOL!!!!!!!!


sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Andrex

Andrex


Poèet pøíspìvkù : 134
Age : 35
Location : Svitavy
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 7:21 pm

tak to udelame jednoduse Smile , kazdej si udela co che a ZZ proste padne , ja si udleam clan sezenu si CH a budu met klid , protoze tohle uz je moc, vcera sem byl pripojenej jen ja v ZZ a asi 5 lidi + - v ally, chapu skola , ale i tak je to LOW , na cs nechodim mam ZIVOT a dam prednost hospode , kdyz nekdo chodi do prace tak to da zabrat a potrebuju se odeagovat Smile chapete pifco , kamosi a zeny Razz , tak se nedivte . jak jsem psal jestly to padne delam si clan koupim CH a je to .
Návrat nahoru Goto down
kvetak




Poèet pøíspìvkù : 57
Age : 31
Registration date : 06. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 7:36 pm

normani clovek jde na Gracii
normalni clovek jde na EE
normalni clovek jde na DE normalni clovek jde na GP
normalni clovek jde na Abysse

hlupak je na elmoredenu.Ceho chete na elmoredenu dosahnout toho ze se budete jak curackove pvprit ve meste sundate pulku druhe ally vyslechnete si ze ste lama curak picus a ze nekdo od enemy jebe tvou matku nemam naladu na detiskej server jako je elmoreden a kdyz se dostal takova pica jako mindy k moci a ma za prdelkou (teda spis v prdelce) nejakyho razera.Neda se tam hrad i kdyby ses posravil na hlavu.Je mi lito ally ale ally na skurvenym serveru nema hodnotu.POkud mindy bude GM zapnu elmoreden jen v soboru


nejnormalnejsi clovek jse koukat na kabelovku, a nedelat si zaludecni vredy u L2 asi uz sem na to starej ale uz mi u L2 tak nestoji jako pred tim



Shocked

uz nemam co objevovat (veta Raselonta )
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 8:21 pm

To Kvetak:Mas pravdu plne stebou souhlasim je to pravda elmoden je o hovne gracie se me zalibila moc moc sem docela uz dobre rozjetej jsme v nej clanu na serveru ale to ej jedno proste uvidime....

To memory:Ty mas taky pravdu bo je to tak ale nesouihlasim s miromirem miromir je uz proste RF on se nezmeni
je to kurva urazliva a to ze nepojede do brna je to magor zmylil jsem se vnem ale to je jedno Stalky ten se mozna spravy neresim ho....

Kapos:no vis ty to beres tak ja tro beru tak ze si davam sloficek preci jsem s clanem nekam vylezl Smile svama mazakama to nebylo lehke kord radis alfred atd Smile ale krasne sme to zvladly:)

Lucka:Mno nwm co rict bo je tma pravda i ne kdyby tobe sla gracie tak to nenapises Very Happy ale to ej jedno

Pro All: no ja se na Elmoreden vratim ale v jinaci form jdu tam kvuli clanu a hlavne kvuli Mise(SmallAngel) a Ance(Ophal) takez v nejblizsich dnech me tam cekejte radis bude ted Cl bo chci aby byl skuseny a vyborny hrac dejte mu prostor moc mu neradte on ten chlapec na neco ma:) pokud to budete takto brat tak se tam vratim hned napiste duvod proc amm jit a pudju Smile

S GM a zmeny jsou prome fakt otresne ja zazil zacatecni ED a jako ten server leze dolu a dolu a dolu adolu a dolu Smile
GMka ty ignoruji a miromir bude ted tvrde narazen co chystam co uz tak mam v hlave bude mazec Smile



CTE TE CELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
Andrex

Andrex


Poèet pøíspìvkù : 134
Age : 35
Location : Svitavy
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 9:03 pm

dobre , jeste uvidime


jinak kveto : ja te beru ale proste hraju tady na DE mam taky ucet ale nebere me to , tady znam moc lidi a nechcu se stehovat , kvuli kamosum atd.. a bracha by taky asi nebyl rad takze ja to mam takhle, sice GM jsou idioti az na par jak PP3 a impa stema se da kecat , GM si proste nemas vsimat a mas pokoj a Miromir je idiot co neodkaze pochopit par veci.

duvod je proc chcu udelat clan ze sem furt v ZZ sam a nic vice, v mem clanhu taky budu ale nebudu nic resit nebudu met WaRs takze to bude FF , jeste uvidim jak rikam
Návrat nahoru Goto down
kvetak




Poèet pøíspìvkù : 57
Age : 31
Registration date : 06. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyThu Mar 05, 2009 9:12 pm

NON WAR clan je moje myslenka Mad
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyFri Mar 06, 2009 8:20 am

Ja bych nic nedelel zmiojzel je nej clan s warama Smile i kdzy se ted vratim budu tam sam budu se bavit Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? EmptyFri Mar 06, 2009 8:38 am

NO WAR je/bola Ryova myslienka:P
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Sponsored content





ZZ death ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZ death ?   ZZ death ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ZZ death ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zmijozel :: Foto :: Kos-
Přejdi na: