Zmijozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zmijozel Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Život na Elmoredene

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 9:55 am

zaujimal by ma váš život na elmoredene, rsp. vaše začiatky na elmoredene až do dnešného dňa.
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Shaft

Shaft


Poèet pøíspìvkù : 9
Age : 35
Location : Pardubice
Registration date : 04. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 5:37 pm

Tak začni Smile
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 7:22 pm

Ok...začalo to skuškou. Vytvorila som si postavu s menom 6memory6, ktoré som používala už dlhší čas. Postupom času som mala 1.,2. prestup za sebou...ako tak som sa expila v ketre ( kde si ma neustále našiel Bijec, občas Kvetak, a neustále ma dávali na PK), stretla som tam hráča menom Nekrous, ktorý mi ponúkol clan. Vzala som ho a cela nadšená som expila ďalej. Spoznala som Alana/Rya, on mi dal A dualy. O pár dní som stretla Sarona, hráča ktorý mi v tej dobe šielene pomáhal. Postupne som sa dostala na svoj prvý „Caste siege“ Devastated Caste, kde nám pomáhal clan Zmijozel....nášmu clanu sa zmenilo CL na DarkPowera a keď sa neskôr clan dostal do ally Anarchy leavla som.
Vzala som clan od hrača Drep, kde som bola 1 deň, pretože som stretla Elitu a ten mi sľúbil clan (v tej dobe začali penalty tak som musela deň čakať,spominam si na to ze do clanu som prisla v nedelu). Od tej doby som v ZZ. Krátko po tom do clanu bol invitnutý Riccie, ktoreho som poznala z clanu u Nekrousa. S ricim som sa moc nerozprávala, zdal sa mi moc namyslený. Komunkovať s nim som začala až pomocou Sarona, ktorý mu dal na mna icq a začali sme pisať. Začala byť pre mňa hra zaujímavejšia hlavne keď vznikla Ally ReVirs. Saron, hráč vtej dobe pre mňa najdôležitejší, odišiel na GP. Neustále som používala Necra a tak som sa rozhodla vyskušať sagiho, ktorého mi vtedy, ako jediny ochotný, expil Elita. Expil ma vo varke na RB, a padol mu AS. On ma naučil ako-tak hrať, ako dať RB(v tomto mi pomahal aj rici), ake buffy si davať....Robila som čo sa dalo, chodila na CS aj keď som vždy padala, ako každá lamka v A grade. Postupne som začala spoznávať Riccieho a zvykať si na jeho povahu v hre:D. Zrušilo sa Hero a ja som nemala žiadnu gunu, kedže som vtedy používala len tu pre hero. Vtedy som s bratom začala získavať es...Skoro rano som dosla do Giranu a tam som stretla hraca menom Malaaledrza(Kuba). Začala som s nim chodit po RBa vtedy som začala zisťovať čo sú to rice cake:D. Začala som ich dropovať a za 2,5 hodinky som mala 8k rc, ktoré som predavala. Jedno rano ked bol brat v hre prisiel za mnou a povedal mi ze ma veľmi dobru ponuku. Bolo to 350 es za 8k rc:D. Vtedy este mali es nejaku hodnotu,kedže support nebol až taky veľky. Rozdelil to na polovicu a 50 es putovalo k ricciemu:D.......
Prišli však zle časy pre Zmijozel, pretože elita sa rozhodol odísť na DE. 1x sa Ricciemu podarilo ho presvedčiť aby ostal, ale neskôr predsa len odišiel. Clan sa mal rozhodnúť či chce za CL Riccieho alebo Kvetaka, ja som sa rozhodla pre Riccieho, kedže kvetaka som v tom čase nepoznala a myslím že som sa rozhodla správne. Riccie sa stal CL a Kvetak leavol hneď (vtedy ste mali vidiet kvetaka a riccieho:D.. v reale by sa asi pozabíjal:D) , Elita a Bijec neskôr (dôvody tu písať nebudem). Clan sa zdal byť na úpadku, podporovala som Riccieho vo všetkom, pretože po odchode Sarona sa stal pre mna hráčom č. 1. ZZ bolo v ally u Stalkyho, od tej doby s ním celkom vychadzam a už sa mi nezdá taky idiot, ba prave naopak. Ako som tak expila vo varke napisal mi Kvetak a tak sme začali trochu pisať. Okolo polnoci ma presvecil aby som mu poslala fotku.




další:p


Naposledy upravil 6memory6 dne Sun Jan 03, 2010 2:54 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 7:37 pm

memory ce asi muj pribeh jak sem vypravel v Zz kdyz CL byl elita sedli sme do CH ja veri ona a psal somjak sme zacinal Smile Takze memory PRibeh kvuli tobe Smile
PS:Slibuju ze Neleavnu ZZ a budu CL porad Smile.......jdu psat pribeh hraje presley;)
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
kvetak




Poèet pøíspìvkù : 57
Age : 31
Registration date : 06. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 8:54 pm

elita chtel dat clan me ja to odmitnul.......... leavnul jsem protoze byl Ricina caban CES VIDET FOTO ZE TOMU TAK NEBYLO? Very Happy
BY:/Admin
Návrat nahoru Goto down
kvetak




Poèet pøíspìvkù : 57
Age : 31
Registration date : 06. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 9:08 pm

muj probeh zacina ve skole...... ziksel na me vybehne ze je GM na nejakym elmoredenua a prej pod bude support tak sem sel byl support.Rikam si elmoreden wtf? v te dobe jsem hral na dragonu hezky to low rate.Prni dojem z elmoredenu byl ze je to server napicu ale byl support tak me bavilo sundavat takove lamky jako treba memory Very Happy.To ze je to server nahovno si myslim celou dobu co tady hraju.Zil jsem ze supportu a delal si PK body na memory a jinych.Zamiloval jsem se do bijecka a elity myslim si ze jsem jeden z mala kdo ma jejich fotku.sou to pekni cabani.No kdyz dochazeli es tak sem se stal GM a a byl support kdyz dosli es nasupportil me zase ziksel.a kdyz dosli zikselovi tak nasupportil jeden nejmenovany.Zivot sel dal a es bylo porat hodne.V jakem clanu jsem moc neprozivam.Lidi co sem poznal sou ve smes pekny curaci a pici.Az na par vyjimek.V pohode je memory elita aproste vsichni co me znaj.Myslim si ze ten kdo me nezna me ma za curaka a kdo me zna hodne ma me za kokota.Zatim si nejvic rozumim s memory.Nikdy me holka usate neprestane bavit kazdej den jina nalada.Proste je to zenska jak ma bejt.Neumi varit gulas jeji smula.Taky jsem poznal rodiera a t o je nevetsi nafoukanej kokot pdo sluncem.Uz ho ani nemam na icq kokos jeden spamerska.Nemam ho rad.Myslim si ze by mi nedal kousnou hambace. Zakoncime to. Elmoreden je naprosto bezcilnej server kde se niceho nedosthne admin pica GM pici pulka hracu pici. Mir svama kvetak



Shocked
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 9:22 pm

Muj zacatek na elmoredenu zavinil DE.Vypadky co byli tak me ukrutne stvaly,tak jeden kamos nasel server elmoreden.Tak tam zacal hrat a pak sme mu rekl at me rekne kde co a jak se regnu stahnu atd...Tak hotovo jsem reglej skamosem resime muj nick tak sem si vzpomel na kocoura me bejvale jmenoval se Riccie.Tak klasika Hiuman Riccie emo still Very Happy.Jak sem byl zvyklej z elmoredenu tak sem rychle expil a za par dnu sme mel uz A veci pak sme nasel cloveka snickem Hiuman=Moje prvni CL na elmoredenu.Byl sme Glad a chodilisme na CS atd byl sem lama proste moje prvni CS bylo GLUDIO.Jenze ten kkt byl tak mladej 13fakan takze v 8musel jit spat tak ja tam s Hrackou Elisia a hrac volama moji nejlepsi kamosi zdob A grade .sme znicili hradbu atd bla bal bla.....Pak sem leavnul byl to nespolehlive CL tak me stval nasel sem Nekrouse a ten me dal zfleku u taurina CLan.tam sem poznal memory ale ne tak dobre tam sme stravil nejaky ten mesic a expil sem clan pomahal sem atd daval sme si jediny z clanu hodne casto pvp i do tech co meli pure (tendence nekoho sundat byla prome velmi lakava).po dalsich mesicich sme si dal krasne Som na +12 v tu dobu nejlepsi vec prodal sme za robu vrsek spodek helmu a zvbytek sme dokraftil Wink.Tak sme mel mozna prvni hrac z toho clanu S Grade.mezi tim sme se seznamil s Ophal a Rexigenem budu uprimny prome byla ophal nejvetsi pica na serveru Very Happy(nedivtese ale je to pravda Very Happy) sni sme se neustale hadal co to slo:) pak sme leavnul protoze sme si myslel ze mam na vic tak sem bropouzdal clanama skoncil sme u clanu ZZ.CL Elita bijec memory volverin(To je nejvetsi muj vzor v herni sekci Sagi )ODte doby sem zustal v ZZ postupne casem sme se seznamoval s celym clanem a byla tam prdel proste sme si psaly kravinky atd..Elita me ucil jak se chovat rikal jak se nastavuje hrad jak se davaj RB co jde bugnout co ne .Za todle to jsem mu asi nejvice vdecnej pak bijec odesel na DE a elita sel zanim ale premluvil sme cely clan at daj elitovi nejlepsi vec co sme meli kazdej mu neco dal a zustal ale pa to neunes a hledal CL.Ja chtel byt CL bo sme si rekl je to jednoducha vec(Neni) tak nominovani byli Kvetak a JA nevim jeslti kvetak nekeca ale nejaky lidi hlasovali ciste prome ale co uz.Jsem CL v tu chvili leavnul kvetak a uz se to rozpadalo.Byl sem tam ja a memory nabral sme ladus a a hrali sme ve 3 dlouho pak byla united to sme jeli a pak rozpad a ja prebral hnusne Ko ksobe=Aktivita jak prase od te doby se docela darilo mel sme chvile ze to vzdam.. no a ted Sme ZZ jsem spokojken s ally co jsem udell jsem na sebe hrdej co sem dozakal se 3hracema.S holkama me to nedrzelo dlouho poradi je takovedle=Krasotinka Elisia Nira Veri(skoda ze prestala hrat) Lucka Small a Ophal
Jinak mam prani aby se dalo ZZ zase jako rodina to znamena Kapos,Walo,Lucisek,Devil a dalsi kde jsou nekde v .... Vrate se Zz a budeme zase ta parta sranda bude jak byvala driv myslim ze kdyz budeme vsichni v jendom clanu povedese 10lip

Moje diky patri:Elitovi,Memory a pak Andrex walo ty me podporovali co mohly Smile sami vime jak se dlouho zname:)a diky dalsim kazdej vi skim sme bavim na VT neo tak kazdymu diky :)Rado tobe obzvlast Beru te jako Brachu

ZZ dat dokupy tak jak to bylo kdysi Smile.Ste fajn parta mam vas rad beru vas jako druhou ROdinu Wink


Naposledy upravil Admin dne Fri Mar 20, 2009 10:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
Alfredsson

Alfredsson


Poèet pøíspìvkù : 14
Age : 30
Registration date : 05. 02. 09

Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 9:36 pm

hmmm tak ja tu zacal kdyz tu este nebylo pure presel jsem sem z Game parku asi tak pred rokem a neco, moc me to tu nebavilo mel sem jen ackovi veci dlouho asi tak pul roku a neco pak dostal support (poctive koupeny) Mira bracha Rady a dal me a Radovi S grade veci pulku nich me pak ukradly a zbyl me jen sauron pure r mi dal banbocha tehdy nej kamos pak sem presel k ZZ kde jsem do dnes Very Happy zajimavy ze ? a ani to neni dlouhy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene EmptyFri Mar 20, 2009 10:09 pm

Takže,pokusím se to zkrátit Neutral
Na Lineage2 mě přivedl můj dobrý kamarád Standa(Alfredsson/Sanchues) a částečně i Bohdec(Bohdec) Smile nejdříve jsem začal jako Mág(Radiss1). Začínal jsem v clanu s Bohdecem a Insidem(warehouse), a dostal jsem 2 AM +21 s acu, za 1 jsem dostal od nějakého vocasa 2x pure R+10 a pure L+5, což v červenci minulého roku bylo hodně. nějakou dobu jsem to tady fightil, a pak mě brácha Miromir sehnal am+23 s acu. O tyto věci jsem byl jedním kamošem připraven o věci a zbyly mě jen RB šperky +5. Vystřídal jsem klany jako KO a DT.Tedy jsem se vysral na M, a přešel jsem na trpku- Radiss2, kde jsem byl jako hl char GK lama, za kterou jsem to tady v průměrných věcech- DB+23, pure H+20 a RB šperky +5 Fightil. Při této příležitosti jsem šel do ZZ, kde jsem se seznámil s mnoha lidmi, s kterými jsem doteď. Ale nebudu předbíhat čas, no teda jsem tak 3 týdny byl v ZZ, ale poté jsem byl odsunut na ´´farmu,, do Cavaliers.Také jsem si zařídil ventrilo, kde jsem měl všechny ty postavy možnost poznat:) Tak jsem byl jako řadový voják nasazen do boje a CS, kde byl můj CL Čonky, moc dlouho tady ale čonky nevydržel a šel na DE, a tak se nás ujal Truhlář(Riccie).V Lednu tohoto roku jsem si udělal postavu Radiss11(darkelf), za kterou hraju doteď. Můj hlavní char je titan, vedlejší sagi a GK.Díky Ricciemu jsem se tu hodně naučil, děkuju že jsem zástupce v ZZ a taky že jsem si mohl zkusit být 4 dny CL a AL toho nej clanu na serveru,byla to velká zkušenost a jsem rád že mám u Riccienka takovou důvěru, ptž tu má i on u měSmile Snažím se v ZZ dělat 100% výkony a i když tomu často tak neni, tak bych chtěl tady vzdát hold a čest několika lidem, kteří mě pomohly a pomáhají a bez kterých bych to tady nezvládl:

Alfredsson- kamarád z reálu i ze hry, hodně mě toho naučil a přivedl mě sem, za to i za jiné věci mu děkuju
Bohdec-další strůjce toho,že tady sem
Riccie-můj brácha na L2, nej cl a al vůbec, super člověk kterýho mám rád a těšim se na něj na prázky
Lucíšek-super holka,hafo poradí a pomůže, i na srazu super mtr
Andrex(Kapos)-hafo borec s teleskopem i bez,hafo hlášky a prdel s nim,good kořeň
Nightík-sranda sama, samý srandičky a tak to má být, krutej pasr
Carmack-good boreček a spoluzástupce v ZZ, těšim se na sraz kámo
Květák-hafo rádce a super borec, z jeho vědomostí by mohl Einstein ukusovat
Inside a Yuri-super dvojka lidí, dík za věci, mám vás rád oba,držte se
silent
Memory-taky good a cool mařka, škoda jen že nemám fotku:D
Walo-brácha Andrexa, stejnej hlas ale jinak super borec, good pokecáme
Miromir-Můj mladší brácha a vzor tady, i když ted už z něj neni takovej strach a moc lidí ho nemusí, je to super borec a brácha v reálu tak jak ho znám já už 16 let, at se ti v RedFox daří kámo:)

Další super lidi- Ophal, Ajjuššínka,Elron, Caparzzo,TheKeanu,Barios,Rosi,Managment,atd atd... promiňte jestli jsem na někoho zapoměl ale je vás tolik že by se to sem ani nevešlo:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Život na Elmoredene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život na Elmoredene   Život na Elmoredene Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Život na Elmoredene
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zmijozel :: Clan :: Picoviny-
Přejdi na: