Zmijozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zmijozel Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Clan a jeho rozhodnuti

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyFri Mar 27, 2009 11:54 pm

Takze po hadce se chystam udelat zmeni kdyz ja mam brat iohled na vas tak udelame zmeny chci videt aktivnost a pomahat clanu aspon s bufama dale kdyz budete dobri na CS a pujde to hladce svama co reknu tam pujdete tak ja ustupuji a davam moznost clanu rozhodovat otom aby nekdo mohl jit do clanu a nekdo ne necham to ciste na vas je to vase volba...


Vas CL,AL Riccie
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
Anonymní
Anonymní




Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptySat Mar 28, 2009 12:11 am

Gratuluju Riccie, že jsi na to přišel až po tom, co jsem ti to řekl a po tom co jsi mě vyhodil z clanu a vymlouval se na to, že sem ti změnim nějakej crest u clanu, když sem na to ani neměl práva..... ale nebudu to tady rozebírat, prostě chcu jen dodat, že můj clan bude bez warů takže vás nebudu killovat a snad ani vy mě ne, i když Riccie tak na 100% jo....
Prostě Riccie, nejvíc mě od tebe mrzí věci, jako že jsem pro ZZ nic neudělal, že si mě nevěřil ani na blbý hesla na vt místnosti a podle tebe su lama a neumim to, já to Riccie vim že to neumim,ale umim si z toho udělat prdel a i když tady nervim třeba u toho, tak je mě to fuk, mám i jiný hodnoty života než Lineage.... Jinak lidi neodcházim z vt ani tak nějak... prostě sem s vama pořád, ptž ste mě mnozí přirostly tak k srdci, že prostě nejde vás opustit...
Jestli můžu Riccieho poprosit, tak ať mě nechá účet tady na fórku a abych mohl na vt s vama kecat díky moc, bylo by super, kdyby si pro mě aspoň tohle udělal, když už asi nic... je to jen hra a i když sme se zhádaly jak koně, tak nemusíme rušit ten sraz o prázkách, jako člověka bych tě třeba rád poznal...
Dík za přečtění mám vás rád:)
Návrat nahoru Goto down
Elron

Elron


Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 34
Location : Nové Zámky
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptySat Mar 28, 2009 7:10 pm

Radiss11 napsal:
Gratuluju Riccie, že jsi na to přišel až po tom, co jsem ti to řekl a po tom co jsi mě vyhodil z clanu a vymlouval se na to, že sem ti změnim nějakej crest u clanu, když sem na to ani neměl práva..... ale nebudu to tady rozebírat, prostě chcu jen dodat, že můj clan bude bez warů takže vás nebudu killovat a snad ani vy mě ne, i když Riccie tak na 100% jo....
Prostě Riccie, nejvíc mě od tebe mrzí věci, jako že jsem pro ZZ nic neudělal, že si mě nevěřil ani na blbý hesla na vt místnosti a podle tebe su lama a neumim to, já to Riccie vim že to neumim,ale umim si z toho udělat prdel a i když tady nervim třeba u toho, tak je mě to fuk, mám i jiný hodnoty života než Lineage.... Jinak lidi neodcházim z vt ani tak nějak... prostě sem s vama pořád, ptž ste mě mnozí přirostly tak k srdci, že prostě nejde vás opustit...
Jestli můžu Riccieho poprosit, tak ať mě nechá účet tady na fórku a abych mohl na vt s vama kecat díky moc, bylo by super, kdyby si pro mě aspoň tohle udělal, když už asi nic... je to jen hra a i když sme se zhádaly jak koně, tak nemusíme rušit ten sraz o prázkách, jako člověka bych tě třeba rád poznal...
Dík za přečtění mám vás rád:)

+1milion bounce What a Face
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptySun Mar 29, 2009 1:09 am

Nikdo zadnej sraz nerusi proste nejedu a . prava jsi mel na crest ale to je jedno
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
Anonymní
Anonymní




Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptySun Mar 29, 2009 1:13 am

Jo měl?? pár lidí mě řeklo že je taky nemělo a já to neměl taky, kdyby ses víc díval kdo co má, tak bys věděl že já sem na to práva neměl, ale co, aspoň na něco ses musel vymluvit.....
A klidně přijed, já tě nebudu křesat, poznal sem tě jako Al a Cl, a ted bych tě rád poznal jako normálního člověka, kterej nesedí za PC a má trochu radosti ze života, že je venku s kamošama...
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptySun Mar 29, 2009 1:35 am

mam jine plany a tys jedinej mel odeme All prava :-*

Ps:kdo ma mit radost ze zivota kdyz ma problem v zivote ? ale jedno Smile
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
Anonymní
Anonymní




Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptySun Mar 29, 2009 1:48 am

Riccie, nechcu se s tebou hádat i tady, práva sem neměl a jako jedinej sem all práva mít nemohl když měli i jiní, navíc já u sebe ani žádný cresty nemám, ptž čekám teprve až mě Zlango udělá novej pro mě, klidně se ho můžeš zeptat... a nvm teda proč si mě tak najednou vyhodil když sis mě pak po trenálu když sem přišel nevšímal, a najednou lup a byl sem bez clanu... a za tu chvilu než sem si na sebe Přepsal BleezerPower, tak mě asi 15 lidí chtělo dát clan když mě bez něj viděli.... jo a podle Wimy sem byl v ZZ pro něho 2 nejznámější, takže taková lama jak si o mě říkal asi taky nebudu, jinak zítra začínám nábor a budu to rozjíždět naplno, ale přeju ZZ i když ste ztratily Aden, aby ste se drželi, ptž sou tam lidi který mám rád a který rád uvidim silent

P.S. nutit na sraz tě nebudu, ale myslim že sme rozumní lidi, a i přesto co se stalo můžeme být normální.. je to jen blbá hra na kterou si za 10 let nikdo nevspomene, takže já bych radši hodnotil ten reálnej život před tim v Lineage, ale je to jen na tobě, aby ses nám ukázal v tárfách na hřišti a sázel nám 1 gól za druhym Smile Smile rád tě tady uvidim a přivítám draku silent
Návrat nahoru Goto down
Riccie

Riccie


Poèet pøíspìvkù : 204
Age : 32
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptySun Mar 29, 2009 2:58 pm

jsem prece Truhlar Smile jsem urazlivej a tys me urazil tim cos tam napsal proste ne nebudu tam kazit srandu Smile
Návrat nahoru Goto down
https://zmijozel.catsboard.com
Anonymní
Anonymní




Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyMon Mar 30, 2009 9:47 pm

Admin napsal:
jsem prece Truhlar Smile jsem urazlivej a tys me urazil tim cos tam napsal proste ne nebudu tam kazit srandu Smile

pojedeš a najebu tě do kaďáku Smile Smile Laughing Arrow Arrow Arrow Arrow Neutral silent
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyMon Mar 30, 2009 9:57 pm

radis no fuj:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyMon Mar 30, 2009 10:57 pm

No a?? sme lidi ne? Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 10:40 am

nie...ste zver:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 10:59 am

Memory pošli mě pls fotku Smile Smile Arrow silent
Návrat nahoru Goto down
kvetak




Poèet pøíspìvkù : 57
Age : 31
Registration date : 06. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 12:55 pm

NASERE TI Mad
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 1:20 pm

ten smile co si tam kvetak dal by mohol byt...ale za 1. je daleko a za 2. to by ma uz videl:D
radis neposlem lebo inak by ju mal aj alfredsom..a to riskovat nechcem:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Elron

Elron


Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 34
Location : Nové Zámky
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 3:39 pm

6memory6 napsal:
ten smile co si tam kvetak dal by mohol byt...ale za 1. je daleko a za 2. to by ma uz videl:D
radis neposlem lebo inak by ju mal aj alfredsom..a to riskovat nechcem:D

a co ked im ju poslem ja? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 5:51 pm

Very Happy tak uz ma na elme neuvidite:D...dojdem do NZ a vykastrujem a zabijem ako Krista:P:P:P:P:P:P:D Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
kvetak




Poèet pøíspìvkù : 57
Age : 31
Registration date : 06. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 8:44 pm

Memory je takovej domaci typ.Prumerna holka takze radiss nevim proc to chces Smile na tyhle veci mas redtube.com
Návrat nahoru Goto down
6memory6

6memory6


Poèet pøíspìvkù : 59
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 04. 02. 09

Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyTue Mar 31, 2009 9:01 pm

ceky...neboj kvetak keby mal moju fotku nic by s nou nerobil..za to rucim:D..vet ty to poznas:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.scorpiossa.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti EmptyWed Apr 01, 2009 11:49 pm

6memory6 napsal:
ceky...neboj kvetak keby mal moju fotku nic by s nou nerobil..za to rucim:D..vet ty to poznas:D

JN Kvěťa by si nad ní pindil honíka Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Clan a jeho rozhodnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan a jeho rozhodnuti   Clan a jeho rozhodnuti Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Clan a jeho rozhodnuti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» konecne rozhodnuti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zmijozel :: Foto :: Kos-
Přejdi na: